MinuLOST

2017 – Detektivka jakou svět neviděl

2016 – Zimní apokalypsa

2015 – První zimní ročník

Po roční pauze se sedmý ročník Našich konal netradičně na konci března. Tématem byla Hra o trůny a devatenáct týmů se vydalo na sever Západozemě hledat ztracené kamarády z Noční hlídky.
I když se nám nepodařilo zařídit sníh, tak pořádně mrazilo nejen z nočních teplot, ale i z některých disciplín . Tento ročník vyhrál v silné konkurenci tým Černí běžci.

2013 – Dobyvatelský ročník, kde se téměř nespalo

Filip II., z Boží vůle španělský král, vyzval všechny dobrodruhy, aby pro něj objevili nová území. Začátek závodu byl v kryptě třebíčské baziliky a pak následoval skoro nekonečný příval disciplín. Kdo chtěl stihnout všechno, musel se vzdát spánku a probral se až na kanoi při sjíždění řeky Jihlavy. Na Naše přijelo 11 týmů a vítězem se stal takřka profi tým QWERTY.

2012 – Upírský ročník s úžasnou atmosférou

Možná vůbec nejpovedenější ročník měl neuvěřitelně temnou atmosféru. Začínalo se ve ztemnělém kostele sv. Jana Křtitele v Náměšti nad Oslavou. Disciplíny proběhly za hezkého počasí. Na závěr byli po východu slunce všichni účastníci postupně povražděni upírem v hrobce - prostě paráda. Akce proběhla, troufáme si říct, že úspěšně :). Účastnilo se 14 týmů. O první místo se dělí tým IDDQD s týmem Bílá ponorka.

2011 – Každý z nás je agent s nesplnitelnou misí

Za mrazivého večera se sjelo do studenecké sokolovny 9 namotivovaných týmů z Třebíče, Havlíčkova Brodu a Brna. „Potřebujem králičí packu!“ vychrlilo na ně 6 agentů v černém a 36hodinové klání se rozjelo. Prolézt laserovým bludištěm, sestavit fotokomoru, zdolat vysoké lanové překážky, správně propočítat vzorec a vyjet na vodu, oběhnout všechny vrcholy a správně luštit … a další šílenosti. Kampak se nám v tom ztratil spánek a jídlo? Jejej … toho bylo poskrovnu. Tak co to safra je ta králičí packa? Mno RAKETA! „Sežeňte na ni peníze, sestavte ji a odpalte!“ znělo jasné zadání. A ty nejlepší skutečně létaly až 10 metrů, což bohatě stačilo na sestřelení ruského satelitu. O tom, že to byla hra, u které rozhodovala převážně fyzička, svědčí výhra týmu Bílá ponorka ve složení Fif, Bambus a Čerčil.

2010 – S MacGyverem až na konec světa

Tento ročník měl základu v Trnavě u Třebíče. Poprvé se objevují delší disciplíny jako například stavba voru a následná plavba po rybníce. Lightmotivem byla postava McGivera (familierně přezdívaného jako "Dávač"), který zvládne nezvládnutelné.

2009 – Paintballová přestřelka

Tento ročník probíhal v okolí Okříšek za účasti asi pěti týmů. Opět krátké disciplíny koncipované jako závod bez tématu. Hra trvala kolem 24 hodin. Celý závod končil paintballem komanda organizátorů proti komandu účastníků

2008 – Premiéra

Úvodní ročník hry "Naši nejsou doma" probíhal čistě v Třebíči. Tříčlenné týmy účastníků plnily disciplíny a za získané body "dobývaly" patra třebíčské věže. Celá Hra trvala cca 24 hodin, disciplíny byly kratší - tzn. na cca 30 minut. (pro zajímavost: A tým tvořili pouze 3 udatní vodáci)